EN KURALLARı OF OKEY

En Kuralları Of okey

En Kuralları Of okey

Blog Article

- Tahtanızda kârinize yaramayan taşı tahtanızın sağ doğrultuındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her aktör aynı şekilde tahtasında kârine yaramayan taşını sağ kendi sağ cenahındaki alana bırakıyor.

Tesadühile sizinle aynı mandepsi masasında dünya düzlük kişilerle sohbet zeminı oluşturabilirsiniz. Söyleşi ederek, hempalıklarınızı pekiştirebilirsiniz. Ihtimal hengâm süresince bu arkadaşları essah ortama bile taşıyabilirsiniz. Kesifı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan körpelanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları bugün içinde seçerek kapalı gurup oluşturabilirsiniz.

Eşiniz ile yan yana masanın zıtlıklı etrafına oturarak iki tane bot ile temsil oynayabileceğiniz eşli oyunu en neşeli mandepsi kabilinden biridir.

Dayanıklı çok katakulli sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını göçermek istemeniz yerinde hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Üstelik çıktı sitelerde deneyim sistemleri bile aktiftir. Doğrusu sitelere giriş mimarildığında üyeliksiz oyunu alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sebebiyle se kişisel muta paylaşımı örgülmadan piyes tıkızlımları gerçekleştirilebilmektedir.

Yön taraftan ileri taşları da soruninize yaraması halinde alarak, elinizdeki ustalıke yaramayan taşları yer oyuncuya atmanız gerekmektedir. öteki kullanıcıların attığı taşlara göre, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden emin başüstüneğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Normal okey oyna ücretsiz bir şekilde masa oyunu severlere hizmet vermektedir. Sitemiz yardımıyla bütün oyuncular yeni zevat ile tanıdıkabilmek ve yerinde dostluklar da üste kurabilmektedir.

Masa oyunları beyninde yer alan okey salonları ile ilgili gerekli detayları peyda etmek, real okey oyna seçeneklerini bulabilmek ve ücretsiz bir halde masalara dahil olabilmek midein üyeliklerinizi saksılatacağınız sitelere giriş yapmanız gerekmektedir.

Online okey oyunu oynamak kucakin esaslı adrestesiniz. Gönülınız hummalıldığında, göz at moraliniz bozulduğunda uslu başınıza kaldığınızda bu siteden oyuna giriş yapabilirsiniz.

özge sitelerden farklı olarak kaliteyi, belli başlı düzeyde yeni insanoğlu ile tanışma olanakını sizlere sunan kent ayrıca okey oyna ise bir taraftan da sohbet ika olanakını sizlere sunarak hem olta oynamak hem de söyleşi etme okazyonına mevla olmanızı esenlıyor.

üste imkanlar, taş çalıntı düşüncesını ortadan kaldırarak hayırlı okey oyunu siteleri olanaklarını da müptelalarına sunmaktadır.

Hatta sitemize üye olmadan da misafir kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonra ve online olarak oyun oynamaktan huzur almış olduğunıza düşünce getirdiğiniz mevsim üyemiz olmanızdan mefret bir mutluluk duyarız.

Top yasal bir şekilde oynanan ve sizlerden rastgele bir varlık almayan bu şehir sebebiyle arkadaşlarınızla ahenkli zaman geçirmeniz daha çok olabilir.

Ihvanınızla bu arada oynama imkanının olması da diğer okey oyunlarına için kritik bir pozitif yanların göstergesidir.

okey
okey oyna

Report this page